VÝMENA A VRÁTENIE TOVARU.

Chcete vymeniť, alebo vratit tovar ? Ako máte postupovať ? Máte už zakúpený tovar doma? Zistili ste, že Vám tovar nepasuje alebo je poskodeny ???

Ste povinny si tovar ihned skontrolovat pri prebrati od kuriera.V pripade ,ze vam tovar prisiel poskodeny,musite ihned kontaktovat kuriera- davozcu baliku a s poverenym soferom spisat skodovy zapis.

Ak tovar prisiel v poriadku v neposkodenom stave a rozhodli ste sa ho vratit s neurcenych dovodov,takýto tovar môžete vrátiť späť v ... NEPOSKODENOM STAVE A V POVODNOM OBALE !!! ... do 14 dní od dodania a peniaze Vám vrátime späť. Vytlačte si a vyplňte formulár, pošlite ho spolu s tovarom a pôvodnou faktúrou späť na našu adresu. pri výmene:

Uveďte čo chcete vymeniť a za čo presne chcete tovar zameniť . ... 
Pri vrátenení tovaru: uveďte číslo bankového účtu, na ktorý vam máme poslať peniaze.Peniaze sa vam poslu na ucet az po prijatí a skontrolovani tovaru na nasom centralnom sklade.


Stiahnite si a vytlačte FORMULÁR TU

Naša adresa je: 
Mário Chuchút MAJO AUTO 
prev.: J. Matušku 1634/24 
95701 Bánovce nad Bebravou

Objednaný tovar skúšajte-porovnavajte tak, aby pri prípadnom vrátení nejavil známky použitia-poškodenia.

Nezabudnite na pôvodné balenie,ktore pri vrateni nesmie byt poškodene..popisany original obal alebo inak znehodnoteny obal.V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok a návrhov nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám pomôžeme.

MAJO AUTO